Zanim napiszesz- PRZECZYTAJ 🙂

 

 1. Pisząc do mnie wiadomość, prosiłabym, abyś zamieściła/zamieścił:

- datę jaka Cię interesuję

- gdzie miałabym dojechać

Na takiej podstawie uda nam się, dostosować idealną dla Ciebie godzinę (o ile będą jeszcze terminy).

 1. Zapisuję NAJWCZEŚNIEJ 3 miesiące przed daną datą: jeżeli chciałabyś się zapisać np. na 25 kwietnia, zapisy na ten termin robię NIE WCZEŚNIEJ niż 25 stycznia od północy. Nie robię w tej kwestii żadnych wyjątków.

Wiadomości wysłane przed terminem rozpoczęcia zapisów nie będą brane pod uwagę.

 1. Przypomnij się proszę przed każdą umówioną wizytą tydzień i dzień wcześniej w celu potwierdzenia.

 2. Cennik wysyłam w wiadomości prywatnej + stworzony przeze mnie "mini" poradnik JAK DBAĆ O NASZĄ CERĘ, aby przygotować ją idealnie do wykonania makijażu.

 3. Dojeżdżam do klientek. W cenniku wliczony jest dojazd na terenie Legionowa lub bardzo bliskich okolic, dalsze trasy są dodatkowo doliczane.

 4. Nie przyjmuję klientek u siebie w domu.

 5. Makijaż trwa ok. 60-75 minut

 6. Kilka dni przed makijażem (przede wszystkim ślubnym) proszę unikać nadmiernej ekspozycji na słońcu/solarium. W przypadku poparzonej i przesuszonej skory już nic nie da się zrobić. Dokładam wszelkich starań, aby makijaż prezentował się jak najlepiej, ale niestety pędzle to nie magiczna różdżka.

 7. Zadbaj o wyregulowanie brwi

 8. Podstawą dobrego makijażu jest pięknie wypielęgnowana twarz, czyli: dokładnie oczyszczona z martwych komórek naskórka i nawilżona. Pamiętaj sama musisz o nią zadbać. Stosuj tylko sprawdzone kosmetyki dobrane do potrzeb Twojej skory.

Skórę suchą i normalną zaspokoi kosmetyk o gęstej konsystencji i właściwościach odżywczo-nawilżających.

Skóra mieszana i tłusta woli formuły lekkie, prawie płynne. Wbrew pozorom, także skóra tłusta, aby się zregenerować potrzebuje lekkiego kremu nawilżającego. Uważaj zatem na specyfiki blokujące wydzielanie sebum. Wpadniesz w błędne koło, cera stanie się przesuszona i zacznie wydzielać jeszcze więcej sebum, dlatego skórę nawilżaj.

Unikaj kosmetyków z zawartością alkoholu, przede wszystkim toników.

 

REGULARNE OCYSZCZANIE I NAWILŻANIE TO KLUCZ DO SUKCESU!

3 szybkie kroki:

 1. PEELING szczególnie wieczorem dzień przed wyznaczonym makijażem.

 2. KREM NAWILŻAJĄCY codziennie

 3. MASECZKA ODŻYWCZA, NAWILŻAJĄCA LUB REGENERUJĄCA po wykonanym peelingu wieczorem na dzień przed wyznaczonym makijażem.

 

 1. Makijaże próbne wykonuje tylko w tygodniu.

 2. Nie odwołuj umówionej wizyty na ostatni moment! Pisze do mnie wiele kobiet, które chciałyby skorzystać z moich usług.

 3. Prowadzę indywidualną naukę makijażu, więc jeżeli chcesz zgłębić tajniki pięknego wyglądu swojej twarzy na co dzień, dowiedzieć się jak wykonać idealny makijaż dzienny, wieczorowy i poznać różne triki makijażowe- zapraszam.

 4. Możliwość kupienia vouchera- bonu upominkowego z indywidualną nauką makijażu i usługą wykonania makijażu.

 5. Pamiętaj o tym, że jestem dla Ciebie i staram się z całych sił żeby zobaczyć uśmiech na Twojej twarzy po zakończeniu mojej pracy, bo wszystko co robię, robię dla Ciebie z pasją i zaangażowaniem.

Scroll to top