Jak większość dzieci, wcześnie zaczęłam malować i rysować. Z czasem moją największą pasją stał się wizaż. Czy może być coś lepszego, niż pasję zamienić w pracę – i zrobić z niej ścieżkę kariery?

Rozpoczęłam swoją przygodę parą lat temu jako makijażystka i wizażystka. Jestem osobą pełną fantazji, tryskającą pomysłami – i nigdy, nigdzie nie ruszam się bez swojej walizeczki, pełnej setek profesjonalnych kosmetyków...

Moją specjalnością jest zawsze nowe i świeże podejście do kolejnych artystycznych wyzwań i trendów. Zawsze można liczyć, że tworząc nowy makijaż dla konkretnej osoby znajdę najlepsze, własne i niekonwencjonalne rozwiązanie. Make-up jest dla mnie sztuką. Tworzę osobiste, malarskie dzieła, traktując twarz jak płótno, a kosmetyki jak paletę farb.

Mam również duże doświadczenie jak na młody wiek: zagraniczne sesje zdjęciowe, makijaże przy dużych firmowych eventach, jak również doświadczenie z zakresu ślubów, wesel i sesji ślubnych.

Zawsze podchodzę indywidualnie do każdej klientki, zawsze też można liczyć na moją wyrozumiałość i ogromne poczucie humoru, które przydaje się w stresującym, a zarazem najważniejszym dniu w naszym życiu- mowa tu oczywiście o ślubie.

*Cennik przesyłany w wiadomości prywatnej 🙂

Scroll to top